Jako koučka se zaměřuji na práci s cílevědomými ženami ve vedoucích pozicích.

Pomůžu vám odstranit limitující mentální bloky, případně zpracovat traumata, která stojí v cestě mezi vámi a úspěchem.

Nejsem teoretik, který vám bude podsouvat nefunkční učebnicová řešení. Prostředí velkých firem a vysokých nároků znám na vlastní kůži, sama přes 10 let pracuji v Procter&Gamble, takže naprosto chápu vaše problémy.

Sama jsem podobné potíže úspěšně překonala a dosáhla svých kariérních i osobních cílů.

Petra Adams - Coaching for women in leadership positions

Certifikáty a metody práce

2011 EFT terapeut (Sindy Katayama)
2018 Integrative Life Coach (Kim Guillory)

Petra Adams - Coaching for women in leadership positions

EFT mě naučilo pracovat s emocemi, od Kim Guillory jsem se naučila techniku PUNCH line approach, která vám umožní převzít stoprocentní kontrolu nad vaším životem.

Na základě svých zkušeností a terapeutické kvalifikace jsem vytvořila unikátní metodu integrace traumatu “P.E.T.R.A.”, Past Emotional Trauma Release Approach.

Pokud vám v cestě za vytyčeným cílem stojí trauma, rychle a efektivně ho odstraníme. Spokojené klientky potvrzují, že při práci se mnou dosáhnete trvalých změn. Když se trauma integruje, už nikdy se v dané podobě nevrátí.

Terapie a koučink v jednom

Spálili jste se při práci s kouči, kteří vám nepomohli k dlouhotrvající a udržitelné změně?

Můj přístup je unikátní v tom, že spojuji terapii a koučink. Co to znamená v praxi? Vysvětlím to na příkladu květinového záhonu.

Terapie vám pomůže zbavit vaši vnitřní zahrádku plevele, který v ní vyrostl v době, kdy jste o ni nepečovala. Vytrháte všechny škodlivé programy  a limitující přesvědčení, zbavíte se traumat.

Pomocí koučinku do prázdného záhonu zasadíte nové kytičky, které budou podporovat vaše cíle.

Pokud se terapie a koučink používají společně, postupujete nejrychleji, protože neplýtváte silami při osazování zarostlých záhonů ani nenecháváte čistou půdu otevřenou pro náhodně poletující semínka plevele.

Petra Adams - Coaching for women in leadership positions

Vidante schopnosti

Vidante schopnosti jsou schopnosti, o kterých se obvykle otevřeně nemluví, ale o kterých víme, že je máme a které posouvají práci na vyšší úroveň. Je to něco mezi intuicí a šestým smyslem.

Mezi moje vidante schopnosti patří vysoce rozvinutá intuice pro hledání bloku, který vás limituje v růstu a dosažení úspěchu.

Dále dokážu držet napojení na vaše vyšší já ve chvíli, kdy jdete do hlubin traumatu, a vytvořit bezpečný prostor pro jeho uvolnění.

Dál můžete růst sama

Podstata mé práce nespočívá v tom, že bych s vámi konzultovala problémy a hledala za vás řešení. Místo toho vás naučím metody, jak práci na sobě dělat sama, a tím vám dám trvalé nástroje pro svobodný růst.

Svoboda místo závislosti, to je moje heslo.

Budeme si rozumět, pokud jste cílevědomá žena ve vedoucí pozici, frustruje vás enormní pracovní zátěž a pocit, že i kdybyste se přetrhla, stejně se dál neposunete.

Ozvěte se mi, pokud jste odhodlaná na sobě pracovat, abyste dosáhla úspěchu v pracovním i osobním životě.