MEDITACE HOJNOSTI

Změň svoje nastavení z emoce NEDOSTATKU na energii HOJNOSTI a udělej první krok na cestě k životu, který si ZASLOUŽÍŠ.

Petra Adams - řízené meditace
Petra Adams - řízené meditace

Během této meditace se naučíš, jak ve svém životě tvořit hojnost s lehkostí, bez nutnosti se za ní honit nebo se pro ni udřít.

Naučíš se, jak k sobě hojnost přitahovat.

CO TĚ ČEKÁ:

$

Během této meditace se naučíš, jak ve svém životě tvořit hojnost s lehkostí, bez nutnosti se za ní honit nebo se pro ni udřít.

$

Naučíš se, jak k sobě hojnost přitahovat.

$

Zpracujeme spolu pocity oddělení a nedostatku, které tě drží zpátky od plného potenciálu, a naučíš se je nahrazovat tvořivou energií.

$

V této řízené meditaci tě provedu pocitem napojení na nekonečné možnosti kvantového pole, ze kterých můžeš neomezeně čerpat.

$

Pravidelným poslechem získáš praktickou zkušenost tvoření hojnosti, svobody a vzrušujících možností způsobem, o jakém se ti dosud ani nesnilo.

$

Aplikuj tuto meditaci ve svém životě a objev svůj nový potenciál.

$

CENA: 700 Kč

Postřehy žen, které již hojnost k sobě přitahují

Jana Machová

Tato Petřina meditace je neuvěřitelná záležitost!

Má skvělý hudební podkres. Je namluvena pomalým až hypnotizujícím hlasem, který mé tělo snově lehce dovede do stavu hluboké relaxace. Zvýší mou vnímavost vůči vnitřnímu i vnějšímu prostoru.

Když ji poslouchám před spánkem, ráno se cítím více odpočinutá a svěžejší. Když ji poslouchám ráno, jsem během dne více napojena na pocit vděčnosti za hojnost, kterou v životě mám a cítím, jak sílí mé napojení na kvality budoucí vysnívané reality.

A co se dělo ve fyzické realitě? S lehkostí jsem pustila pár pytlů přebytečných věcí z mé domácnosti. Týden poté jsem měla neodolatelné nutkání nakouknout do místního „sekáče“ – málem jsem omdlela blahem (po letech první návštěva bez dětí – už jen to byl malý zázrak).

Přinesla jsem si za pár peněz asi 8 věcí, které mi sedí, cítím se v nich skvěle a kvalita několika z nich je výjimečná…. Cítím se jako královna.

Jana Machová

Klára Hrubá

Díky meditaci v sobě cítím velkou sílu a krásu, oboje zároveň utkané z jemnosti a pokory, celým svým tělem jsem cítila neomezenost možností a také to, že jsou i pro mě. To je pro mě nový pocit.

Vždy jsem cítila, že stojím stranou a v téhle řece hojnosti jsem si dovolila jen občas smočit prsty, a ještě s takovým pocitem, aby to nikdo moc neviděl. Teď cítím, že touto řekou mohu plout, nořit se, být s ní, že je to jen na mně – užívat si to plynutí.

Děkuji, za tento nádherný prožitek.

Klára Hrubá

Monika Michalik

Objednávky prichádzajú vo väčšej miere ako zvykli v tomto období a aj nápady a kreativita u mňa dostáva zelenú.

Monika Michalik

Michaela Chrastná

Už při první meditaci si pamatuju hřejivé teplo v mém „kreativním středu“, který jakoby se tetelil blahem, že se mu konečně dostává pozornosti.

Manifestaci jsem zažila v podobě opravdu nečekané finanční odměny v práci, ale mnohem důležitější bylo to, jak jsem s extra penězi naložila- pořídila jsem si hned několik ženských nezbytností, po kterých jsem opravdu toužila a teď mi chodí balíček po balíčku a já se z nich opravdu těším… Třeba lodičky S.Oliver se 70% slevou.

Michaela Chrastná

Lenka Krmelová

Děkuji vesmíru za to, že jsem narazila na Petrinu meditaci! Jogu a meditace dělám už víc jak deset let, ale během této meditace jsem se dostala tak hluboko do svého srdce jako nikdy.

Vůbec se mi nechtělo „odcházet“ od své duše. A nerušily mě žádné poletujíci myšlenky, bylo neskutečně snadné udržet si prázdnou hlavu.

Samozřejmě má meditace příjemný bonus – přesah i do fyzické reality. Spustila jsem právě kurz a tok objednávek se zvětšil. Rozhodně Petrinu meditaci doporučuji, je jedinečná!

Lenka Krmelová

 

Ludmila Hoosová

Ďakujem za krásnu meditáciu, ktorá začala sprevádzať moje rána.

Petra ma príjemným hlasom vedie obrazmi, ktoré otvárajú dvere k hojnosti, dovoľujú mi preciťovať a manifestovať si všetko to, čo ku mne môže prísť.

Jednoducho, pomáha mi ladiť sa na frekvenciu hojnosti.

Ľudmila Hoosová