Petra Adams

Koučka pro ambiciózní
a akční ženy

„Věřím, že můžeme být, čímkoliv chceme, a dosáhnout našich nejsmělejších snů, stačí se tomu otevřít. Veškerá omezení leží v naší mysli.“

Jsem transformační koučka a pomáhám ambiciózním, akčním ženám růst a stávat se inspirací pro další.

Neučím CO, učím JAK.

Mým přáním i cílem je, abyste získaly schopnost svobodně tvořit svůj život a samy dokázaly překonávat a rozpouštět překážky na vaší cestě.

Svět nepotřebuje silné ženy, ale empatické leaderky.

Vždy jsem pracovala v korporátu. Začínala jsem na základní pozici, každý den podávala špičkové výkony a doufala, že mě nadřízení odmění.

Takto jsem dřela 10 let, ale výsledek se pořád nedostavoval. A když už se mi víc dařilo v práci, rozpadal se mi osobní život.

Jednoho dne mi došlo, že změna nepřijde zvenku, musím ji udělat já sama, a tím odstartovala má cesta práce s limitujícím nastavením.

Rozhodla jsem se, že já jsem svůj vlastní projekt, umělecké dílo, které si tvořím a které vytváří odraz ve fyzické realitě.

Petra Adams - Coaching for women in leadership positions

Baví mě objevovat mé “supernatural powers”

Jsem velký zastánce osobního rozvoje a prošla jsem si spousty technik. Mezi mé velké učitele patří Dr. Joe Dispenza, Scott Schwenk, Gregg Braden, Nassim Haramein, prošla jsem také výcvikem EFT a Energy Breakthrough Method®.

Naučila jsem se využívat kvantové zákony a otevřela se myšlence multidimenzionálního vesmíru, kde neexistují žádné limity.

Můj intenzivní seberozvoj přinesl během jednoho roku povýšení, přestup do USA na vysokou manažerskou pozici, úžasného manžela, dům a dítě. Vedu plnohodnotný a naplňující osobní i pracovní život a tvořit své nové já je pro mě zábava.

Protože mám ráda nezávislost, tak jsem se metody, které fungovaly nejlépe, naučila. Klientkám tak nejen pomáhám překonat vlastní limity, dosáhnout svých cílů, ale také jim do rukou dávám mocné nástroje pro práci na sobě, které mohou nezávisle používat po zbytek života.

S dojetím sleduji, jak se svět stává o něco jemnějším a radostnějším.

Cestou jsem objevila

i vidante schopnosti rozpoznat limitující nastavení jiných lidí a dostat se rychle a efektivně k jádru problému.

Vytvořila jsem velmi efektivní metodu na práci s vnitřními emočními bloky, metodu P.E.T.R.A. (Past Emotional Trauma Release Approach), kterou nyní učím další koučky, mentorky, terapeutky a konzultantky.

Ženy touto metodou začínají pomáhat jiným a já s dojetím sleduji, jak se svět stává zas o něco jemnější a radostnější.

Petra Adams - Coaching for women in leadership positions

Nejsem koučka na plný úvazek, dál pracuju v korporátu, takže neztrácím kontakt s realitou. Individuální koučink vnímám jako luxusní službu, a tak k ní také přistupuju. Termín sezení si rezervujte zde >>