Aktivuj svůj kvantový potenciál!

5týdenní intenzivní program, který změní tvůj mindset

Máš VELKÉ sny a cíle, ale cesta k nim je dlouhá a stojí tě spoustu energie?
Co kdyby existoval způsob, jak stres a neustálý “boj o přežití” nahradit za lehkost a FLOW?
Možná už jsi slyšela o zákonu přitažlivosti, používáš i afirmace, ale v praxi ti to zatím moc nefunguje.
Petra Adams - Workshop - Kvantová jednohubka
Petra Adams - Workshop - Kvantová jednohubka

Chceš zjistit, jak odbourat to, co tě brzdí, a jak si s lehkostí plnit své sny?

Láká tě naučit se a na vlastní kůži zažít, jak efektivně pracovat s kvantovým polem, které ti dává neomezené možnosti?

Dovol lehkosti a dobrodružství kvantové reality být tvým novým životním stylem!

Kvantový způsob života je o postupné změně přístupu k principům fungování světa.

Je to životní styl, který jak jednou ochutnáš, už nechceš jinak.

Provedu tě tou změnou. Ukážu ti, jak se spojit s kvantovým polem, jak ho využívat pro zhmotnění tvých záměrů a hlavně jak si návyky udržet v každodenním životě i po skončení kurzu.

Staneš mocnou tvůrkyní své vlastní reality a ukotvíš se v emoci, že vesmír ti kryje záda.

Pomalu, ale jistě se začnou dít věci, které jsi dlouho chtěla, ale nějak to nešlo.

E

Ano, je důležité vědět, jak si správně přát.

E

Je ale taky důležité vědět, jak v sobě najít a odblokovat to, co ti ve splnění přání brání.

E

Nestačí jen vědět, je třeba to dělat na denní bázi.

Každý z nás žije kvantový způsob života, ale dokud se nenaučíme pracovat s podvědomím, budou naši realitu ovlivňovat nevědomé programy, které nás brzdí nebo přináší situace, které nechceme. 

Pro mě už je teď vědomé tvoření reality v kvantovém poli snadné jak dýchání. Napřed jsem se ale musela přestat nechat ovlivňovat minulostí a začít pracovat na mindsetu, který odpovídal mé vysněné budoucnosti. Vše, co sdílím v programu, jsem si sama prošla. Ukážu ti nejen co, ale hlavně jak to máš dělat. 

Na cestě můžou být překážky, které tě budou brzdit. Jsou v podvědomí a my je společně vytáhneme na světlo. Naučíš se přepisovat vzorce, které ti neslouží, a zjistíš, jak se zbavit emoční zátěže. 

Stačí na to 5 týdnů.

Jsi připravena začít vědomě tvořit svůj život s lehkostí a ve flow?

Všichni máme nějaká přání.
Malá. Velká.
Zásadní.
A kolikrát si ani nedovolíme na ně pořádně pomyslet, natož je vyslovit. Přesně zformulovat. Nechat je rozeznít ve svém srdci, dát jim v představách jasnou formu. A pak je vypustit a nechat je změnit se v realitu.
Když si tohle dovolíme, dějí se skutečné zázraky.
Petra Guhlová Adams ve workshopu AKTIVUJ SVŮJ KVANTOVÝ POTENCIÁL učí, jak na to.
Postupně, pěkně krok za krokem. Hltala jsem každé její slovo, jak teoretickou část, tak praxi.
Zjistíte, že dokážete do svého života přivolat to, o čem jste si dřív sotva troufali snít, a navíc si opečujete svou vnitřní zahradu pravidelnou meditační praxí.“

Klaudia Sauerová

Co tě čeká:

E

6 samostatných lekcí, kde ti vysvětlím teorii, dám příklady z praxe a navedu tě ke cvičení. Vycházím z poznatků neurovědy a kvantové fyziky, takže budeš vědět nejen co, ale i jak a proč to funguje. Využívám i své zkušenosti z koučování a řady seberozvojových kurzů, které mám za sebou.

E

Součástí jsou i víc jak hodinové záznamy Q&A. Odpovídám v nich na otázky účastnic prvního kurzu, které ti poskytnou ještě další náhled a inspiraci. Dávám v nich i příklady situací z vlastního života, aby sis dokázala představit, jak to funguje.

E

U každé lekce najdeš meditace. Namluvila jsem je tak, že programují podvědomí, aby manifestovalo to, co chceš. Díky nim získáš větší kontrolu sama nad sebou. Pracuji podle techniky Joe Dispenzy a meditace jsou určené i pro úplné začátečníky.

Popis jednotlivých lekcí:

E

KVANTOVÁ JEDNOHUBKA: Úplný základ pro to, abys mohla začít. Dozvíš se, co je kvantové pole a jak s ním pracovat. Naučíš se efektivně a funkčně definovat svůj záměr.

E

VNITŘNÍ DÍTĚ: Opečované vnitřní dítě je zdrojem zvídavosti a tvoření. Naučíš se s ním spojit a vyzkoušíš si techniky samostatného překonání podvědomých překážek stojících v cestě tvému plnému potenciálu.

E

STÍNY: Stíny nás drží oddělené od zdroje. Zvědomíš si, který z archetypů (vnitřní dítě, sabotér, oběť, prostitutka) tě teď nejvíc limituje, kde v minulosti vznikl a jak s tím pracovat.

E

STAHOVÁNÍ INFORMACÍ Z KVANTOVÉHO POLE: Naučíš se jednoduchou techniku práce s intuicí. Zjistíš, jak sladit své srdce a mozek. Začneš stahovat informace potřebné pro uskutečnění tvého záměru z kvantového pole.

E

VYLÉZÁNÍ Z KRABICE: Ukážu ti, jak snadno vylézat z krabice svých omezení do nové dimenze fyzické reality, kde neexistuje tvá současná brzda. Budeš se tak otvírat poli nekonečných možností a zhmotňovat svůj cíl rychlostí, o které se ti ani nesnilo. OPRAVDU TO FUNGUJE!

E

KAŽDODENNÍ PRAXE: Naladíme tvoji energii na vědomé tvoření tady a teď, aby manifestace a plynulý tok událostí podporující tvé cíle byl tvým novým stylem života.

Prakticky:

$

program najdeš v členské sekci mého webu

$

přístup do ní ti přijde po zaplacení e-mailem

$

rozsah je 6 lekcí (v každé 1 video TEORIE, 1 video OTÁZKY A ODPOVĚDI a MEDITACE)

$

videa si můžeš procházet v tempu, které ti vyhovuje, ale doporučuji dodržet týdenní intervaly

$

PŘÍSTUP: časově neomezené

$

BONUSOVÁ sekce s meditacemi hojnosti, sebelásky a aktivace energetického posunu.

$

CENA: 14.900 Kč

Co o workshopu říkají klientky

Lucie Maitari Cabmochová

„Už je to mesiac, čo som definitívne opustila korporát a vydala sa konečne vlastnou cestou návrharky a podnikateľky. 
Veľmi mi k tomu dopomohla Petra Guhlová Adams a jej mastermind workshop. Jasné že zmeny a reálne kroky som musela urobiť ja… ALE počas kurzu som pochopila ako funguje náš kvantový vesmír, ako si mám tvoriť vlastnú realitu.

V podstate do mesiaca sa moj zámer naplnil a potom už len „dobiehal“ a som ho upgradovala.
Stretla som sa so svojim vnútorným sabotérom, dieťaťom i obeťou, ktoré som integrovala a transformovala na mojich pomocnikov.
Vďaka Petre som sa naučila vnímať a rozpoznať kedy sa chovám automaticky podľa toho čo som naučená a hlavne ako to aj zmeniť.

Ak sa cítite zaseknutý a veci sa vám neustále „dejú“ a cítite sa obeťou svojich okolností, velmi odporúčam spoluprácu s Petrou.
Mne to otvorilo oči a bránu k sebe a sebaspoznávaniu, prístup k mojej sile a že aj ja si možem dovoliť žiť život aký chcem, nebáť sa robiť to čo chcem a naozaj žiť v naplnení a flow.
Práca na sebe a denné meditácie sa stali mojou súčasťou a životným štýlom.

Som vďačná, že som mala možnosť byť súčasťou a naozaj ak cítite, že potrebujete zmenu tak Petra je ten pravý človek, zároveň veľký profesionál a úžasná bytosť v jednom.„

Marta Mayra Urban
(Sustainable Fashion Designer)

Lenka Němcová

„Workshop Aktivuj svůj kvantový potenciál byl obrovský zážitek.

Pracovalo se na zhmotňování záměru, vše absolutně prakticky, srozumitelně, podložené mnohaletým důkladným studiem Petry a hlavně podané jejím obrovským darem mluvit věcně, bez jakékoli zbytečné omáčky, a přitom s vtipem, nadhledem a poutavě – i díky otevřenému sdílení vlastních zážitků a bohatých zkušeností s prací se záměry ve kvantovém poli.

Co mi bylo velmi příjemné je Pétin uklidňujicí hlas při meditacích k jednotlivým tématům podbarvený hluboce relaxační hudbou.

Tento workshop je absolutně mocný nástroj, který vám změní život ve velkém. Pokud jste připraveni na sobě pracovat skrze vědomou práci s myslí, opravdu dostanete na zlatém podnose VŠE, CO POTŘEBUJETE, ABYSTE REALITU TVOŘILI PODLE SVÉHO. Ze srdce doporučuji tento workshop. „

Anna Novotná
(koučka, lektorka a propagátorka brain-based komunikace)

Michaela Chrastná


„Mým záměrem bylo dosažení zdraví.

V prosinci 2017 mi byla diagnostikována ulcerozní pankolitida a já o fous unikla amputaci tlustého střeva. Pracovala jsem na sobě a podařilo se mi dosáhnout stavu bez léků a bez projevů nemoci.

3 roky jsem měla klid. Po Vánocích 2020 jsem začala zase pociťovat příznaky kolitidy a na pravidelné kontrole 12.4.2021 mi naměřili calprotektin (bílkovina vypovídající o přítomnosti a závažnosti střevního zánětu) 5520 ug/g. Limit pro zdravého člověka je 50 ug/g a já jsem doposud nejhorší výsledek měla 2500 ug/g, ale to jsem měla zasazené celé tlusté střevo nejhorším zánětem, ležela jsem v nemocnici na kortikoidech a nebyla schopná se ani postarat sama o sebe…A najednou jsem měla víc jak dvojnásobek svého “rekordu”….

12.4.2021 Petra Guhlová Adams spustila svou jednohubku a já si formulovala svůj záměr. Pak jsem pokračovala na tento pokročilý workshop a každý den ráno medituju podle Petry pokynů….

Po meditaci vylezení z krabice jsem zatoužila znát svou aktuální hodnotu calprotektinu a došla jsem si na test.
A kolik byste čekali?
Můj první relaps jsem zvládla za 4 měsíce s pořádnou dávkou kortikoidů a imunosupresiv… Po 6 týdnech meditací bez jakýchkoliv léků mám calprotektin 32!!!

A oficiálně se zařazuji mezi zdravé lidi!!!!„

Michaela Chrastná
Projektová manažerka v korporátní firmě

Monika Rumanová

„Poctivě jsem po celou dobu kurzu trénovala co nás Petra učila a výsledky jsou skvělé! Po několika měsících od jeho skončení, rekapituluji, co se u mě změnilo:
Převzala jsem plnou zodpovědnost za to, co se mi děje, s vědomím, že to můžu změnit a díky Petře vím i jak to udělat. Navíc díky práci s vnitřním dítětem zažívám větší pocit svobody, zbavila jsem se „nutnosti plnit očekávání“ a více jsem se ukotvila v roli tvůrce. Podařilo se mi „zhmotnit“ několik přání: – komunitu lesní školky pro děti v místě bydliště – úžasnou virtuální asistentku do týmu – dokonalý den přesně dle mých představ – a mnoho mnoho dalších, větších či menších věcí zlepšujících můj život.

Kurz je časově nenáročný, ale velmi efektivní. Petra totiž umí skvěle vysvětlovat i složité věci tak, aby je pochopil každý a mohl tyto zákonitosti využívat ve svém životě. Upřímně doporučuji všem.„

Monika Rumanová
Procesová manažerka