KVANTOVÁ JEDNOHUBKA VĚDOMÉ TVŮRKYNĚ

praktický workshop základů manifestace

Víš, že myšlenka spojená s určitou emocí vytváří stav bytí, který do tvého života přitahuje – manifestuje to, co chceš?

Chceš se naučit vědomě tvořit svůj život v souladu s vesmírnými pravidly kvantového pole?

Pojďme spolu položit základní kámen vědomého tvoření – KVANTOVÝ ZÁMĚR.

Spolu vytvoříme tvůj jedinečný kvantový záměr a vyšleme ho do kvantového pole.

Petra Adams - Workshop - Kvantová jednohubka
Petra Adams - Workshop - Kvantová jednohubka

DOKUD NEUVĚŘÍŠ, ŽE JSI SCHOPNA VĚDOMĚ TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT, BUDOU HO ZA TEBE TVOŘIT JINÍ.

E

Je čas přestat nasávat informace.

E

Je čas zvednout zadek a udělat kvantovou akci!

E

Jsi připravená stát se vědomou tvůrkyní svojí reality?

E

Zhmotnit své sny s lehkostí a ve flow?

E

Pak je tento workshop právě pro tebe!

Co v něm najdeš?

E

Představím ti koncept kvantového vnímání reality. Manifestace totiž není magie, ale kvantová fyzika. Tvořit si vědomě realitu je schopnost každého člověka, pokud si to dovolíme.

E

V hodinovém záznamu se s tebou podělím o poznatky, které jsem nasbírala ohledně efektivního tvoření vysněné reality, a na příkladech ze života ti ukážu, jak to skutečně funguje.

E

Provedu tě praktickou řízenou meditací, která ti pomůže teoretické poznatky zhmotnit skrz prožitek. Pak už budeš vědět, jak si správně vytvořit kvantový záměr, a ne jen přání, které může a nemusí fungovat.

A to za symbolickou cenu 200 Kč.

„Petro, bylo to uplne famózní! Od rána jsem cítila, ze potřebuji meditovat, být u sebe, daleko víc, než kdy jindy. Dokonce jsem měla dnes i více volna! A prosím tě, jsem nadšená z tvé práce a obzvlášť z té dnešní meditace. Hned teď se začaly dít věci. Detaily bych rada popsala až později, až se to celé rozběhne, ale už teď jsem v té emoci svého zhmotnělého záměru. Peťo a Vesmíre, děkuji, já vás prostě miluji.“

Markéta Odvárková

„Petro, chci velice poděkovat, viděla jsem část videa (do přestávky před meditací). Jsem vděčná za pojmenování pojmů a principů, velice mě to nadchlo, protože jsem si uvědomila, že to vlastně v běžném životě používám a „ani o tom nevím“.
Přestože výuková videa nemám obecně ráda, tohle mě zaujalo, velice oslovilo.
Děkuji!“

Soňa Plháková

Byla jsem už v prvním běhu workshopu a získala zpět svoje zdraví. Myslela jsem si, že zdraví je moje největší výzva, ale poslední dobou jsem zažila několik citově zraňujících situacích, ať už v práci a nebo doma… a tak jsem se podívala na svoje vztahy Po dobu jednoho týdne jsem pravidelně meditovala a musím říct, že se mi do meditace vysloveně nechtělo, ale ten výsledek je tak moc osvobozující a hojící, že jsem vždycky našla sílu a meditaci udělala… Neuvěřitelná proměna – k meditaci jsem usedala zlomená se slzami na krajíčku a končila silná, svobodná (moje ultimatni emoce). Jako by se celý svět kolem mě změnil. Síla.

Michaela Chrastná