Najednou bylo snadné dosahovat úspěchu!

Víc jak 10let jsem pracovala v korporátním prostředí a setkávala se s mnoha ženami, které byly viděné jako úspěšné. Prošla jsem mentoringovým programem, účastnila jsem se různých motivačních přednášek na téma pracovního úspěchu žen.

A teď přijde to ALE: Ale nebylo to prostě ono! Marně jsem hledala, svoji cestu úspěchu. Nechtěla jsem opouštět pozici manažerky, nechtěla jsem startovat vlastní business, nechtěla jsem šidit svou rodinu.

Nechápala jsem, proč regionální ředitel mě hodnotí výrazně lépe než lokální ředitel a další otázky bez odpovědi. Náhoda či osud mi přivedli do cesty Petru, moji koučku, ženu, která dokázala uspět v korporátní manažerské kariéře, aniž by se ochudila o svůj soukromý život, koníčky a přátele.

A najednou jsem všechno pochopila! Nejsilnější „aha moment“ mého života! Začaly se dít nepopsatelné věci! Petra mě vedla a nevinnými jednoduchými otázkami mě naučila rozpoznávat svoje limitující myšlenky, měnit je a tím měnit sebe a svůj vlastní život. Najednou bylo snadné dosahovat úspěchu!

V životě jsem nedostala tolik pochvalných hodnocení a odměn v práci jako v tomto období. A nejen to, stejné principy se učím používat ve všech oblastech mého života. Jako třešnička na dortu přišla i nabídka práce snů a já už nepochybuju, že jsem vzhůru. Toto je totiž realita! Opravdu se to děje!

Michaela Chrastná

PROJECT MANAGER ZENTIVA

Nikdy jsem neudělala tak rychlý výrazný posun.

Petra mi pomohla identifikovat a zpracovat můj podvědomý blok, který výrazně brzdil mé podnikání. 

Uvědomění pro mě bylo velmi silné. Byla jsem v šoku, když mi zapadlo všechno do sebe a došlo mi, co je tou mou zataženou ruční brzdou v podnikání.

Díky jejímu koučování jsem se odhodlala jít více do akce a dělat i činnosti, které nemám perfektně naplánované předem. Výrazně mi to zjednodušilo život.

S uvědoměním přišla změna mého způsobu myšlení, což se okamžitě (i díky mé reálné aktivitě) projevilo ve fyzické realitě. Nikdy jsem neudělala tak rychlý výrazný posun jako během několika dní po naší konzultaci.  

Kromě toho mě naučila techniku, kterou mohu opakovaně využívat ke zpracování situací, které hodnotím jako problematické.

Petru považuji za profesionálku a vřele doporučuji.

Monika Rumanová

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

Petra je nesmírně rychlá a efektivní.

S Petrou jsem po 4 týdny pracovala na mém záměru „V srpnu 2020 vydělám 500 000“.

Uff. Velký cíl, cítila jsem, že potřebuji podporu. Byla to moje první souvislá práce s koučkou, takže jsem tak nějak čekala, že mi pomůže utřídit myšlenky, najít slabé stránky, postup, strategii. Chyba, tohle bych dělala já jako konzultantka ;).

Petra mi během první hodiny vysvětlila metodu a postup, abych si mohla se svou myslí v budoucnosti pracovat sama. Potom… upřímně, nevím, jak to popsat.

Zvládly jsme integraci traumatu (a že jsem si své traumátko až dosud pěkně hýčkala), změnit můj postup používání afirmací, vysvětlila mi, jak a proč si co myslím, proč takhle reaguju, manifestovala Gucci peněženku, připravila delegování (ano, hospodyně), odstanila můj sebeotravující pocit, že se málo starám o děti (objektivně se starám až až), našla a zpracovala můj dojem, že když bydlím na venkově, tak musím lidem vycházet vstříc, připravily jsme manifestaci rodového statku (jehňata už jsou v ohradě)…

Petra je nesmírně rychlá a efektivní. Způsob, jakým dokázala přijmout a vyhodnodit informace na mne vážně udělal dojem.

Ano, reference je to chaotická, ale asi chápete, že rozhodně doporučuju. Pokud se chcete někam pohnout.

Jana Svobodová

PODNIKATELKA

Môj život sa rozbehol úplne inými rýchlosťami než doteraz.

Pre všetkých, ktorý toto budú čítať a váhať, či sa s Peťou spojiť – už neváhajte! Stojí to za to!

Peťa vám pomôže (znovu)objaviť po čom ste vždy skutočně túžili, ale nevedeli (alebo nechceli?) si to priznať. Alebo to bolo skryté pod spoločenskými nánosmi, očakávaniami od ostatných, čýmkoľvek…

Nielen že znovu objavíte a jasne vyjadríte vaše sny a ciele, dokážete ich aj obhájiť (pred sebou samým, i pred inými, ak vám na nich záleží), ale úplne najdôležitejšie je to, že si ujasníte jasné actionable kroky pre splnenie.

Mne osobne Peťa pomohla asi pri jednej z najvačších transformácií v mojom živote – z cesty zamestnanca na vlastnú dráhu. Alebo lepšie povedané na vlastnú viacprúdovú šialenú rýchlostnú dialnicu, pretože vďaka tejto zmene sa môj život rozbehol úplne inými rýchlosťami než doteraz.

Peťa ma naučila lepšie porozumieť vlastným myšlienkam a pocitom, čo pre prísne logicky zmýšlajúceho chlapa nebolo vůbec jednoduché. Vďaka tomu som tejto zmene nemusel obetovať moje core values a rodinu – ba naopak, našiel som v tom všetkom súlad.

Taktiež oceňujem, že Peťa so mňou stále zostáva v kontakte – vďaka technológiám je na blízku aj v inej časovej zóne a na inom kontinente. Bežte do toho tiež!

Radoslav Sopko

BÝVALÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER P&G, NYNÍ PODNIKATEL

Její brilantní intelekt se kamarádí s intuicí.

Milujete-li efektivitu a máte koule podívat se pravdě přímo do očí, Petra je váš člověk.

Její brilantní intelekt se kamarádí s intuicí a vytáhnou spolu na světlo přesně to místo, kde vás vaše botky v myšlení tlačí a dělají kolem sebe toxický odér příslušných emocí.

Její bonus spočívá v tom, že když v tom máte ještě zalezlé trauma, pomůže vám ho uzdravit. A pak se vrhnout na ten zákeřný software, co vám hází klacky pod nohy.

Druhý bonus? Dá vám do ruky nástroje, díky kterým si můžete po odstranění největších průserů (na které člověk sám obvykle nestačí) pracovat na svém mentálním dvorečku samy. Žádné závisláctví! Svobodně tvoříme svůj život!

Je skvělá.

Lenka Němcová

FYZIOTERAPEUTKA

Doteď nechápu, jak se můžou některé věci dít tak rychle.

Nikdy jsem neměla pocit, že bych potřebovala koučku. Své problémy znám, a tím, že se v nich bude ďoubat někdo jiný, určitě nic nezískám. Prostě mám blbý život a tak to je.

 Ale když se mi letos naskytla možnost koučink vyzkoušet, řekla jsem si, že to zkusím, ať mám jistotu, že o nic nepřicházím.

To jsem se ale škaredě mýlila.

Velké věci, které jsem věděla, ale odkládala na až někdy, jsou najednou aktuální a já u sebe vidím obrovské změny.

Dokážu pojmenovat své pocity, umím si vybrat, jak se chci cítit. A dokonce i vím, co pro to mám udělat. Teda nejen že to vím, já to dokonce i dělám!!!

Díky Petře jsem přestala čekat na to, až život bude za něco stát, ale prostě jsem šla a ten život si dovolila.

Na Petře velmi oceňuju, že mi kromě hledání řešení aktuálních situací dává taky do rukou nástroje, s jejichž pomocí dokážu řešit i další problémy.

Doteď nechápu, jak se můžou některé věci dít tak rychle.

Alžběta Vintrová

COPYWRITERKA A PŘEKLADATELKA

S ľahkosťou sa dostanete von z bludného kruhu presvedčení, ktoré vám neslúžia.

Petra sa špecializuje na odstraňovanie limitujúcich a obmedzujúcich myšlienok. Hoci si o sebe rada myslím, že už viem celkom so svojou mysľou pracovať a spracovávať si svoje limitujúce presvedčenia, sú situácie, kedy si fakt neviem rady a nejde mi dostať sa hlbšie pod povrch.

Počas sedenia Petrou sme narazili na jedno také presvedčenie, ktoré sa ťahá naprieč našou rodinou, veľmi ma brzdilo a fakt si ho so sebou nechcem niesť ďalej.

Petra ma naučila jednoduchú metódu, ako so svojimi limitujúcimi presvedčeniami efektívne pracovať a ako si ich môžem spracovať sama.

Pokiaľ sa neviete vymotať z bludného kruhu presvedčení, ktoré vám neslúžia, od Petry získate nástroje, vďaka ktorým sa s ľahkosťou dostanete von.

Jana Longauerová

Zmizela vnitřní brzda a zůstala radost z objevování.

Mentální nastavení aneb „naučit se myslet jinak“

Před pár dny jsem absolvovala online koučovací sezení s Petrou. Petra rychle zvolila metodu, fungující na můj způsob myšlení a vnímání, což považuji za klíč k úspěchu.

Během lekce jsme zpracovaly a „přepsaly“ jedno velice hluboké přesvědčení. Po ani né půl hodině rozhovoru a práce na mých mentálních nastaveních přišlo to velké „AHA“.

A teď výsledek. Nad pracovním stolem mi visí nová afirmace, dnes už má i novou a akčnější podobu. A je to víc než afirmace, je to můj nový vnitřní postoj.

Dlouhou dobu jsem se nemohla pohnout, přešlapovala jsem na místě. A najednou jsem během pár dní udělala víc než jeden krok. A hlavně vidím další. Zmizela vnitřní brzda a zůstala radost z objevování.

Alena Podzimková

PODNIKATELKA

Ak sa chcete vyšvihnúť vyššie v osobnom či biznisovom raste raketovou rýchlosťou, tak toto je cesta.

S Petrou spolupracujem už dlhšie. Jednoducho, jej koučing je veľmi efektívny a má neuveriteľnú silu.

Petra ma citlivo a pritom veľmi priamo navádza k (nie vždy príjemným) odpovediam, ktoré v sebe mám, avšak sama som ich nebola schopná rozkľúčovať. 

Vďaka tomu pracujem na zmene mojich limitujúcich myšlienok – pochopením prečo vznikli, ako ich odstrániť aj prepísať.

Ak sa chcete vyšvihnúť vyššie v osobnom či biznisovom raste raketovou rýchlosťou, tak toto je cesta.

Ľudmila Hoosová

BYZNYS MENTORKA