Víte, co si myslíte? Opravdu víte, co si myslíte?

Většina našich myšlenkových procesů je automatizovaná ve věku 35ti let. Tou „většinou“ mám na mysli více jak 90%. Tyto procesy do podvědomí nahráváme nevědomě na naší cestě životem, kdy se skrze vlastní zkušenost a od okolí učíme pojmy, dáváme si je do souvislostí a opakovaným pozorováním jim pevně věříme. Tyto myšlenkové vzorce si pak jedou na podvědomé úrovni tak, že o nich už vlastně ani nevíme – vůbec je vědomě nevnímáme.

Jako příklad můžu uvést, když vám volá nebo napíše někdo, koho nemáte moc rádi. Hned po spatření jména na obrazovce telefonu se vám změní nálada, aniž si uvědomíte velmi rychlý myšlenkový řetězec, který tuto emoci spustil.

Jakmile si vytvoříme tyto vžité vzorce, jedeme na autopilota myšlenek získaných v minulosti.

Co myslíte, že takový autopilot vytváří?

Ano, opakující se minulost.

Stává se vám, že se ve vašem životě cyklí podobné situace, zkušenosti, podobné typy lidí?

Tak teď už víte důvod.

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky.“

Albert Einstein

Dobrou zprávou je, že s myslí jde pracovat, a to bez ohledu na věk. Nad svými myšlenkami můžete mít 100% kontrolu.  Podvědomé vzorce mohou být zvědoměny a měněny. Můžete si kreativně a s lehkostí tvořit nové myšlení, které je v souladu s vaší ideální budoucností. Vaše mysl tak může být trénována, aby tvořila budoucnost vašich představ, snů a přání. Je to jako krotit hřebce nebo trénovat psa.

Co je pro to potřeba?

Rozhodnout se pro změnu, vzít odpovědnost za svůj život do svých rukou, učit se naslouchat svým emocím a myšlenkám a ujasnit si, co v životě chcete. Jakmile podniknete tyto kroky, máte z půlky vyhráno. Poté už je potřeba pouze pravidelná práce na svém myšlení, abychom tuto schopnost natrénovali. Ani v autě se nenaučíte jezdit za hodinu, že…?‼️

Jste připravené vzít kontrolu zpět do svých rukou?

Jak na to učím svoje dlouhodobé klientky v 2měsíčním transformační programu „Mindset Boot Camp – Tvořím svůj úspěch”.