Jako součást mé každodenní rutiny a mého životního stylu jsem v jednu chvíli zařadila řízené meditace neboli také vizualizace.

Trávím s nimi skoro každé ráno, hned po probuzení, kdy je můj mozek po noci zrestartován a já tak můžu nastartovat myšlenkové momentum požadovaným směrem.

Co je to myšlenkové momentum? Ve chvíli, kdy si myslíme jednu myšlenku, naše vědomí zákonem přitažlivosti přitáhne myšlenku podobného charakteru. Tento proces začne každé ráno, kdy po probuzení nastartujeme své vědomí a pak probíhá jako řetězová reakce. Čím déle tuto myšlenkovou reakci necháme běžet, tím vetší má momentum a tím těžší je tento proces přerušit nebo změnit jeho směr. Jak mohou mé klientky potvrdit, jakmile si jednou prožijete tento efekt řízené meditace po ránu, již nebudete chtít jinak :).

Kromě ladění se na emoční vlnu dne mi tato vědomá práce na sobě slouží k preventivnímu programování vědomí a podvědomí. Pokud spojíme emoci s obrazem v hlubokých mozkových vlnách (vlny gama a delta), náš mozek není schopen rozeznat, jestli se daná situace skutečně stala nebo ne. Určitě znáte takové ty živé sny, kde včetně obrazu cítíte i silné emoce a ze kterých máte náladu na celý den – váš mozek si totiž myslí, že se váš sen skutečně stal. Takto jsme schopni programovat sebe na vlny našeho budoucího já a otvírat dveře přirozené manifestaci toho, co si přejeme. Ráno mi to jde nejlépe, jelikož jsou vlny mého rozespalého mozku stále nízko a tak nemusím pracně brzdit rozjetý vlak, ale jen hladce vklouznout zpátky do snového režimu.

Před každou řízenou meditací je dobré mít záměr. Například, pokud budu dělat řízenou meditaci pro naladění se na pracovní den, je dobré si představit co vás čeká a jak se chcete cítit, než se do meditace ponoříte. Zvyšujete tak účinek vědomého tvoření vlastní reality.

Většinu meditací je dobré dělat vsedě a mimo postel. Ideálně si vytvořit svoje “meditační místo“.  Náš mozek je naprogramovaný v posteli, v leže spát. Proto ve chvíli, kdy se sníží vaše mozková aktivita na požadované gama a delta vlny, tak velmi pravděpodobně usnete.

Pokud máte zájem si řízenu meditaci vyzkoušet, nahrála jsem pro své klientky Meditaci Hojnosti, která je v prodeji na mých stránkách.   Během této meditace se naučíte, jak ve svém životě tvořit hojnost s lehkostí, bez nutnosti se za ní honit nebo se pro ni udřít. Naučíte se, jak k sobě hojnost přitahovat. Zpracujeme spolu pocity oddělení a nedostatku, které vás drží zpátky od plného potenciálu a naučíte se je nahrazovat tvořivou energií. V této řízené meditaci vás provedu pocitem napojení na nekonečné možnosti kvantového pole, ze kterých můžete neomezeně čerpat. Pravidelným poslechem získáte praktickou zkušenost tvoření hojnosti, svobody a vzrušujících možností způsobem, o jakém jste dosud ani nesnili. Tato meditace je inspirována anglickou meditací „Generating Abundance“ od Dr.Joe Dispenzy.

Řízené meditace v podobném duchu, přímo vám na míru, vytvářím v rámci V.I.P. balíčku.